top of page

KĄ GERIAU RINKTIS: GIPSO KARTONO AR ĮTEMPIAMAS LUBAS?

Gipso kartonas atrodo tobulai, tačiau laikui bėgant įtrūksta ir praranda pirminę išvaizdą, reikalauja papildomos priežiūros. Įtempiamos lubos yra praktiškos, tačiau jų dekoratyvinė juosta aplink perimetrą dažnai gadina bendrą interjero estetiką. Taigi, kokiam variantui turėtumėte teikti pirmenybę?

Šiandien kompanija Sniego Lubos siūlo geriausią alternatyvą abiem variantams – naujos kartos įtempiamos lubos be tarpų su KRAAB sistema.

Rekomenduojame atkreipti dėmesį ir į kitus šiuolaikinius įtempiamų lubų įrengimo būdus, kurie gali tapti ryškiu akcentu Jūsų interjere:

ĮTEMPIAMŲ LUBŲ PRIVALUMAI

itempiamos lubos

UNIVERSALUMAS

Įtempiamos lubos puikiai tinka gyvenamuosiuose būstuose, biuruose ar visuomeninės paskirties pastatuose.

GREITAS MONTAVIMAS

Standartinio dydžio kambaryje įtempiamos lubos vidutiniškai sumontuojamos per 2–3 val.

VIENAS PIGIAUSIŲ VARIANTŲ

15 kv. m patalpoje įrengti įtempiamas lubas kainuos apie 200 eurų.

PLAČIOS DIZAINO GALIMYBĖS

Ant įtempiamų lubų nesunkiai gali atsidurti patinkanti faktūra ar net piešinys. Lubos gali imituoti odą, metalą, veidrodžius ir kt.,  tad galite realizuoti netikėtas idėjas ir turėti unikalias išskirtines lubas.

 

ATSPARUMAS UŽLIEJIMUI

Būtent dėl šios priežasties bene dažniausiai įtempiamas lubas renkasi daugiabučių gyventojai, pavargę nuolat atlikti remontą po kaimynų užliejimo. Manoma, kad įtempiamos lubos išlaiko iki 100 l vandens svorį.

 

NEREIKIA IŠ KAMBARIO IŠNEŠTI BALDŲ, DAIKTŲ

Daugelis žino, kiek nepatogumų sukelia įprastas remontas, kai būtina ne tik visiškai ištuštinti kambarį, bet ir persikelti nakvoti į kitus kambarius. Pasirinkę įtempiamas lubas išvengsite didžiosios dalies nepatogumų: visus kambaryje esančius baldus pakanka tik šiek tiek pastumdyti, kad meistras galėtų lengvai pasiekti sienas.

NELIEKA DULKIŲ, ATLIEKŲ

Įtempiamų lubų montavimas vyksta be statybinių atliekų ir dulkių.

NEREIKALAUJA PAPILDOMOS PRIEŽIŪROS.

Įtempiamos lubos yra labai lengvai prižiūrimos, lengvai valomos, nesikaupia dulkių. Laikui bėgant įtempiamos lubos niekaip nepakeičia savo išvaizdos.

PATVARUMAS

Įtempiamos lubos išlaiko savo originalią patrauklią išvaizdą daugelį metų be ypatingos priežiūros.  Teisingai sumontuotos įtempiamos lubos tarnauja ilgiau nei 25 metus.

bottom of page